Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wojciech Rykała MKS Gorlice 9 177 19.67
2. Grzegorz Guzik MKS Gorlice 9 164 18.22
3. Maksymilian Sławecki MKS Elektret Limanowa 9 136 15.11
4. Paweł Siedlarz MKS Elektret Limanowa 9 129 14.33
5. Mikołaj Wróbel ZELTRANS MUKS 1811 Unia Tarnów 9 129 14.33
6. Maksymilian Rokosz RESAN AZS Politechnika Rzeszowska (K) 7 124 17.71
7. Damian Tabor ZKS Stal Stalowa Wola (K) 8 123 15.38
8. Paweł Zaczkiewicz ZELTRANS MUKS 1811 Unia Tarnów 8 115 14.38
9. Aleksander Jadaś ZKS Stal Stalowa Wola (K) 8 114 14.25
10. Mateusz Mularczyk KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 6 107 17.83
11. Paweł Fleszar UKS Regis Wieliczka 9 107 11.89
12. Sebastian Skrok MKS Skawa Wadowice 8 106 13.25
13. Jakub Rybicki UKS Regis Wieliczka 7 101 14.43
14. Piotr Dawiec UKS Regis Wieliczka 8 89 11.13
15. Tomasz Nykaza UKS Regis Wieliczka 8 89 11.13
16. Piotr Kindlik MKS Elektret Limanowa 9 88 9.78
17. Dawid Zaguła ZKS Stal Stalowa Wola (K) 4 88 22.00
18. Adam Pieczarkowski KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 6 87 14.50
19. Andrzej Schabowski ZELTRANS MUKS 1811 Unia Tarnów 6 86 14.33
20. Paweł Tabaka MKS Skawa Wadowice 8 85 10.63
21. Wojciech Pabich MKS Skawa Wadowice 8 75 9.38
22. Wojciech Seliga KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 7 73 10.43
23. Kacper Sowa RESAN AZS Politechnika Rzeszowska (K) 6 73 12.17
24. Piotr Kunowski MKS Skawa Wadowice 6 73 12.17
25. Michał Janczura RESAN AZS Politechnika Rzeszowska (K) 7 73 10.43
26. Filip Miś RESAN AZS Politechnika Rzeszowska (K) 7 68 9.71
27. Michał Moskal ZELTRANS MUKS 1811 Unia Tarnów 5 67 13.40
28. Przemysław Cygan MKS Gorlice 5 65 13.00
29. Łukasz Siemieniec UKS Regis Wieliczka 8 64 8.00
30. Mateusz Łabuda ZKS Stal Stalowa Wola (K) 7 64 9.14
31. Bartosz Jasica MKS Elektret Limanowa 7 63 9.00
32. Paweł Gawin KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 7 60 8.57
33. Mateusz Łopatkiewicz KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 6 54 9.00
34. Mikołaj Stec ZELTRANS MUKS 1811 Unia Tarnów 8 53 6.63
35. Wojciech Orlof MKS Gorlice 9 52 5.78
36. Miłosz Stypiński KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 6 48 8.00
37. Adrian Boduch ZELTRANS MUKS 1811 Unia Tarnów 9 44 4.89
38. Bartosz Sierp MKS Skawa Wadowice 7 41 5.86
39. Mateusz Baziak ZELTRANS MUKS 1811 Unia Tarnów 9 41 4.56
40. Igor Rokosz ZKS Stal Stalowa Wola (K) 5 39 7.80
41. Kamil Szostak KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 4 39 9.75
42. Michał Walnik ZELTRANS MUKS 1811 Unia Tarnów 8 39 4.88
43. Sebastian Gąsior MKS Gorlice 9 38 4.22
44. Sebastian Szabaciuk MKS Elektret Limanowa 7 37 5.29
45. Karol Macięga MKS Skawa Wadowice 4 36 9.00
46. Norbert Cygan ZKS Stal Stalowa Wola (K) 5 36 7.20
47. Jacek Buczek ZKS Stal Stalowa Wola (K) 7 36 5.14
48. Oskar Książek MKS Skawa Wadowice 7 35 5.00
49. Adrian Szumlański ZELTRANS MUKS 1811 Unia Tarnów 8 34 4.25
50. Kamil Koch MKS Skawa Wadowice 8 34 4.25
51. Tomasz Olczyk MKS Elektret Limanowa 7 33 4.71
52. Jan Pisarski UKS Regis Wieliczka 6 33 5.50
53. Paweł Federkiewicz RESAN AZS Politechnika Rzeszowska (K) 6 31 5.17
54. Filip Bulanda MKS Elektret Limanowa 8 30 3.75
55. Dominik Niemczura ZELTRANS MUKS 1811 Unia Tarnów 7 28 4.00
56. Filip Beck ZKS Stal Stalowa Wola (K) 7 28 4.00
57. Jakub Kasiński MKS Elektret Limanowa 7 27 3.86
58. Piotr Korczyński KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 4 26 6.50
59. Adrian Gajek MKS Gorlice 8 24 3.00
60. Dawid Kijowski ZKS Stal Stalowa Wola (K) 5 24 4.80
61. Wojciech Ziarno ZKS Stal Stalowa Wola (K) 7 23 3.29
62. Oliwier Bona KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 6 23 3.83
63. Jakub Dyngosz UKS Regis Wieliczka 7 22 3.14
64. Wojciech Świerkosz MKS Skawa Wadowice 6 22 3.67
65. Jan Kawa MKS Gorlice 6 20 3.33
66. Jakub Skuza RESAN AZS Politechnika Rzeszowska (K) 7 19 2.71
67. Jarosław Opiela MKS Gorlice 8 16 2.00
68. Mateusz Pluta ZELTRANS MUKS 1811 Unia Tarnów 5 14 2.80
69. Artur Fejklowicz MKS Gorlice 9 14 1.56
70. Mariusz Nowacki MKS Gorlice 5 12 2.40
71. Konrad Golonka MKS Elektret Limanowa 6 10 1.67
72. Krzysztof Warchoł RESAN AZS Politechnika Rzeszowska (K) 7 10 1.43
73. Marcin Bankowicz UKS Regis Wieliczka 9 10 1.11
74. Jakub Proń ZKS Stal Stalowa Wola (K) 4 10 2.50
75. Wiktor Woźniak MKS Skawa Wadowice 6 9 1.50
76. Robert Hoffmann UKS Regis Wieliczka 6 9 1.50
77. Miłosz Gembrowicz RESAN AZS Politechnika Rzeszowska (K) 6 9 1.50
78. Jakub Chamielec RESAN AZS Politechnika Rzeszowska (K) 5 8 1.60
79. Bartosz Kozioł UKS Regis Wieliczka 7 6 0.86
80. Kacper Pasek UKS Regis Wieliczka 7 6 0.86
81. Igor Szczerba ZELTRANS MUKS 1811 Unia Tarnów 6 6 1.00
82. Maciej Dybała UKS Regis Wieliczka 6 5 0.83
83. Paweł Puszkarek KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 7 5 0.71
84. Michał Kordas RESAN AZS Politechnika Rzeszowska (K) 4 4 1.00
85. Kacper Smagur UKS Regis Wieliczka 8 3 0.38

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego