Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mikołaj Wróbel MUKS 1811 Unia Tarnów 12 322 26.83
2. Piotr Korczyński MUKS 1811 Unia Tarnów 11 258 23.45
3. Konrad Bryja Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 12 227 18.92
4. Bartosz Kozioł UKS Regis Wieliczka 12 206 17.17
5. Franciszek Usydus TS Wisła Kraków 11 200 18.18
6. Maciej Lelito Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 12 190 15.83
7. Łukasz Siemieniec UKS Regis Wieliczka 12 187 15.58
8. Igor Michalski MUKS 1811 Unia Tarnów 11 185 16.82
9. Grzegorz Idziak TS Wisła Kraków 8 176 22.00
10. Daniel Piorun AZS UJK Kielce 11 175 15.91
11. Igor Wierzbicki AZS UJK Kielce 11 171 15.55
12. Rafał Miotła TS Wisła II Kraków 7 171 24.43
13. Konrad Faryj TS Wisła II Kraków 7 150 21.43
14. Adrian Szumlański MUKS 1811 Unia Tarnów 12 143 11.92
15. Karol Ledochowski KS Korona 1919 Kraków 10 141 14.10
16. Kacper Pasek UKS Regis Wieliczka 12 138 11.50
17. Mateusz Dziedzic Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 11 131 11.91
18. Oskar Lesisz AZS UJK Kielce 9 125 13.89
19. Eryk Noszczyński TS Wisła Kraków 10 118 11.80
20. Krzysztof Korczyński KS Korona 1919 Kraków 10 115 11.50
21. Mateusz Kękuś TS Wisła Kraków 7 114 16.29
22. Paweł Meus TS Wisła Kraków 10 108 10.80
23. Cezary Wilk TS Wisła Kraków 11 104 9.45
24. Bartosz Kiełboń KS Korona 1919 Kraków 9 101 11.22
25. Jakub Malesza AZS UJK Kielce 10 92 9.20
26. Mateusz Pękala KS Korona 1919 Kraków 12 89 7.42
27. Adam Jankowski TS Wisła II Kraków 7 85 12.14
28. Jan Pisarski UKS Regis Wieliczka 10 84 8.40
29. Bartosz Sommer Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 12 84 7.00
30. Michał Golański TS Wisła II Kraków 9 81 9.00
31. Kacper Smagur UKS Regis Wieliczka 12 80 6.67
32. Adam Strojek AZS UJK Kielce 10 78 7.80
33. Jan Klocek TS Wisła II Kraków 7 75 10.71
34. Stanisław Strojek AZS UJK Kielce 12 67 5.58
35. Robert Hoffmann UKS Regis Wieliczka 12 66 5.50
36. Piotr Grzybek AZS UJK Kielce 10 65 6.50
37. Igor Szczerba MUKS 1811 Unia Tarnów 12 65 5.42
38. Maciej Suwaluk AZS UJK Kielce 11 65 5.91
39. Szymon Wiszniewski KS Korona 1919 Kraków 6 59 9.83
40. Mikołaj Nadczuk TS Wisła Kraków 9 58 6.44
41. Jarosław Łyko KS Korona 1919 Kraków 12 56 4.67
42. Dominik Basa AZS UJK Kielce 8 56 7.00
43. Szymon Smutek TS Wisła II Kraków 8 51 6.38
44. Marcin Bankowicz UKS Regis Wieliczka 12 50 4.17
45. Igor Gaca AZS UJK Kielce 12 48 4.00
46. Antoni Pisarski UKS Regis Wieliczka 8 44 5.50
47. Filip Pitra TS Wisła Kraków 12 44 3.67
48. Radosław Mączeński KS Korona 1919 Kraków 7 41 5.86
49. Jonasz Łukaszczyk Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 12 41 3.42
50. Mateusz Baziak TS Wisła II Kraków 8 38 4.75
51. Wojciech Ogorzały Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 11 37 3.36
52. Kacper Maziarz MUKS 1811 Unia Tarnów 11 35 3.18
53. Nikodem Zioło KS Korona 1919 Kraków 10 34 3.40
54. Kuba Pitra TS Wisła II Kraków 8 33 4.13
55. Jakub Bącela TS Wisła II Kraków 9 31 3.44
56. Kacper Kołodziejczyk AZS UJK Kielce 8 31 3.88
57. Sebastian Sokół TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 9 31 3.44
58. Igor Augustyn AZS UJK Kielce 8 29 3.63
59. Dominik Podraza MUKS 1811 Unia Tarnów 11 27 2.45
60. Kacper Pabijan KS Korona 1919 Kraków 7 25 3.57
61. Mikołaj Wrona UKS Regis Wieliczka 8 22 2.75
62. Karol Madziar Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 12 17 1.42
63. Mateusz Mucha TS Wisła II Kraków 8 16 2.00
64. Szymon Skrzypek MUKS 1811 Unia Tarnów 11 14 1.27
65. Szymon Połomski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 9 14 1.56
66. Jan Krupa UKS Regis Wieliczka 6 13 2.17
67. Łukasz Święch TS Wisła Kraków 7 12 1.71
68. Szymon Witek MUKS 1811 Unia Tarnów 6 12 2.00
69. Mikołaj Polek KS Korona 1919 Kraków 6 12 2.00
70. Jan Broszkiewicz KS Korona 1919 Kraków 9 10 1.11
71. Tymoteusz Pogorzelski UKS Regis Wieliczka 11 9 0.82
72. Łukasz Leś TS Wisła Kraków 9 9 1.00
73. Paweł Bartosz TS Wisła II Kraków 7 7 1.00
74. Mateusz Starowicz TS Wisła II Kraków 6 6 1.00
75. Kacper Janik MUKS 1811 Unia Tarnów 6 6 1.00
76. Jakub Setner TS Wisła Kraków, TS Wisła II Kraków 7 5 0.71
77. Luca Pierzga Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 7 4 0.57
78. Jakub Stasz TS Wisła Kraków 9 3 0.33
79. Jakub Zając KS Korona 1919 Kraków 7 2 0.29

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego