Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Piotr Łosiak AZS UJK Kielce 10 269 26.90
2. Kacper Maziarz MUKS 1811 Unia Tarnów 12 265 22.08
3. Alan Gas KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 11 195 17.73
4. Szymon Opoka Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 11 184 16.73
5. Leon Czopik KS Korona II 1919 Kraków 11 181 16.45
6. Krzysztof Korczyński KS Korona 1919 Kraków 11 173 15.73
7. Mateusz Makola KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 11 169 15.36
8. Bartosz Kiełboń KS Korona 1919 Kraków 11 161 14.64
9. Konrad Golonka MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 12 159 13.25
10. Michał Golański TS Wisła Kraków 11 155 14.09
11. Łukasz Lisowski AZS UJK Kielce 12 154 12.83
12. Sebastian Kania AZS UJK Kielce 12 148 12.33
13. Jakub Michalik MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 11 144 13.09
14. Karol Ledochowski KS Korona 1919 Kraków 10 144 14.40
15. Kacper Kołodziejczyk AZS UJK Kielce 11 139 12.64
16. Jakub Kasiński MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 10 138 13.80
17. Kacper Sabura MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 11 137 12.45
18. Constantino Mak KS Korona II 1919 Kraków 10 132 13.20
19. Mateusz Pękala KS Korona 1919 Kraków 12 115 9.58
20. Jan Klocek TS Wisła Kraków 8 109 13.63
21. Mateusz Tokarczyk MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 11 109 9.91
22. Szymon Wiszniewski KS Korona 1919 Kraków 8 107 13.38
23. Konrad Michalik Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 11 105 9.55
24. Jakub Leski KS Korona II 1919 Kraków 9 97 10.78
25. Arkadiusz Lenartowicz AZS UJK Kielce 12 97 8.08
26. Mateusz Sacha KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 11 94 8.55
27. Szymon Skowron MUKS 1811 Unia Tarnów 9 93 10.33
28. Bartłomiej Michalik Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 12 92 7.67
29. Szymon Witek MUKS 1811 Unia Tarnów 12 83 6.92
30. Kacper Kogut Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 11 82 7.45
31. Szymon Smutek TS Wisła Kraków 10 82 8.20
32. Dominik Kubiela Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 7 78 11.14
33. Igor Golubov Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 7 76 10.86
34. Radosław Mączeński KS Korona 1919 Kraków 9 76 8.44
35. Jarosław Łyko KS Korona 1919 Kraków 10 74 7.40
36. Rodion Plekhanov MUKS 1811 Unia Tarnów 11 74 6.73
37. Michał Durowski KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 11 72 6.55
38. Adam Jankowski TS Wisła Kraków 6 70 11.67
39. Jakub Krzemiński AZS UJK Kielce 12 67 5.58
40. Hubert Przydatek KS Korona II 1919 Kraków 11 66 6.00
41. Kuba Pitra TS Wisła Kraków 10 59 5.90
42. Tymoteusz Ponikwia KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 10 58 5.80
43. Nikodem Badełek MUKS 1811 Unia Tarnów 9 57 6.33
44. Maciej Pazera AZS UJK Kielce 11 57 5.18
45. Antoni Tokarczyk Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 10 57 5.70
46. Oskar Tomasik MUKS 1811 Unia Tarnów 7 55 7.86
47. Mateusz Baziak TS Wisła Kraków 6 53 8.83
48. Kacper Pabijan KS Korona 1919 Kraków 7 53 7.57
49. Aleksander Nowak KS Korona II 1919 Kraków, KS Korona 1919 Kraków 9 52 5.78
50. Szymon Kempny MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 12 50 4.17
51. Sebastian Sokół TS Wisła Kraków 9 49 5.44
52. Paweł Kądziołka MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 12 41 3.42
53. Jakub Świąder KS Korona II 1919 Kraków 7 41 5.86
54. Jakub Bącela TS Wisła Kraków 6 36 6.00
55. Mykhaylo Tytar KS Korona II 1919 Kraków 7 35 5.00
56. Jakub Kocan MUKS 1811 Unia Tarnów 12 34 2.83
57. Sebastian Wardziukiewicz KS Korona II 1919 Kraków 10 33 3.30
58. Jan Kordas KS Korona II 1919 Kraków 11 33 3.00
59. Nikodem Zioło KS Korona 1919 Kraków 7 33 4.71
60. Aleksander Turecki KS Korona 1919 Kraków 7 32 4.57
61. Stanisław Boduch MUKS 1811 Unia Tarnów 11 31 2.82
62. Dawid Król KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 10 30 3.00
63. Szymon Nowak AZS UJK Kielce 10 30 3.00
64. Michał Sokalski MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 11 26 2.36
65. Mikołaj Polek KS Korona 1919 Kraków 6 24 4.00
66. Marcel Czarnecki KS Korona II 1919 Kraków, KS Korona 1919 Kraków 6 24 4.00
67. Alex Karwacki AZS UJK Kielce 11 24 2.18
68. Szymon Hajdo MUKS 1811 Unia Tarnów 10 24 2.40
69. Igor Kubuś AZS UJK Kielce 11 23 2.09
70. Paweł Bartosz TS Wisła Kraków 9 21 2.33
71. Mateusz Mucha TS Wisła Kraków 9 20 2.22
72. Stanisław Smoleński KS Korona II 1919 Kraków 9 19 2.11
73. Wiktor Czaja MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 6 17 2.83
74. Maciej Bulski AZS UJK Kielce 11 15 1.36
75. Wojciech Foltak MUKS 1811 Unia Tarnów 12 15 1.25
76. Maciej Pięta Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 9 14 1.56
77. Jakub Zając KS Korona 1919 Kraków 7 13 1.86
78. Maksymilian Ryś TS Wisła Kraków 6 12 2.00
79. Stanisław Sobota AZS UJK Kielce 9 12 1.33
80. Mikołaj Wicher Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 7 9 1.29
81. Patryk Ebo KS Korona II 1919 Kraków 7 8 1.14
82. Bartosz Młynarczyk MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 10 7 0.70
83. Oskar Podkowa KS Korona II 1919 Kraków, KS Korona 1919 Kraków 7 6 0.86
84. Bartosz Florkowski Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie WIKAR Nowy Sącz 9 5 0.56
85. Michał Biernat MKS Bank Spółdzielczy Limanowa 6 0 0.00
86. Jakub Suduł KS Cracovia 1906 YABIMO Kraków 8 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego